Informacja nr 4 w sprawie sprzedaży węgla na terenie Gminy Mrozy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
18 listopada 2022

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z przystąpieniem gminy Mrozy do programu zakupu węgla na warunkach preferencyjnych informujemy o kolejnych podjętych przez urząd działaniach:

  1. W poniedziałek zostaliśmy poinformowani, że podmiotem wprowadzającym węgiel do obrotu obsługującym gminę Mrozy będzie Spółka PGE Paliwa sp. z o.o. która będzie posiadała węgiel kolumbijski do odbioru z terminalu w Małaszewiczach. Według wczorajszej telefonicznej informacji konsultanta składowisko jest w przygotowaniu.
  2.  Węgiel będzie kupowany przez gminę w spółce i sprzedawany uprawnionym gospodarstwom domowym wraz z wystawieniem faktury. 
  3. Gmina podpisała 16.11.2022 r. porozumienie z Przedsiębiorstwem Handlowo-Usługowym Joker Grzegorz Juszczak. Adres punktu: ul. Adama Mickiewicza 37, 05-320 Mrozy. Zadanie przedsiębiorstwa będzie przywiezienie zamówionego węgla ze składu w Małaszewiczach i wydanie po okazaniu faktury z gminy uprawnionym gospodarstwom z własnego składu w Mrozach przy ul Adama Mickiewicza 37 (dawny skład GS Mrozy).
  4. Obecnie oczekujemy na powiadomienie o możliwości odbioru węgla. Jesteśmy przygotowani do niezwłocznych działań w tym zakresie.
  5. Węgiel będzie wydawany według kolejności złożonych do urzędu zweryfikowanych wniosków po okazaniu opłaconej faktury. Powiadamiać będziemy telefoniczne lub mailowo.
  6. W dalszym ciągu wyjaśniamy ze wskazaną spółką PGE Paliwa czy będzie dostępny eko groszek czy tylko groszek. 

Dariusz Jaszczuk – burmistrz Mrozów

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-11-18
Data publikacji:2022-11-18
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:1353