Informacja nr 3 w sprawie sprzedaży węgla na terenie Gminy Mrozy

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
9 listopada 2022

Szanowni Państwo,

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią przekazujemy kolejne informacje dotyczące zasad zakupu węgla przez uprawnione osoby.

 1. Uprawnioną osobą jest wnioskodawca który posiada pozytywnie zweryfikowany wniosek o dodatek węglowy.
 2. Załączamy formularz wniosku, który po wypełnieniu należy złożyć w formie papierowej w Urzędzie Miasta i Gminy Mrozy lub podpisanie profilem zaufanym i przesłanie drogą elektroniczną przez EPUAP na skrzynkę urzędu: /urzadgminymrozy/skrytka.
 3. Wnioski w formie papierowej będą przyjmowane na specjalnie utworzonych stanowiskach pracy (sala konferencyjna) UMiG Mrozy.
 4. Kolejność odbioru węgla będzie ustalona według kolejności złożenia zweryfikowanego wniosku o zakup preferencyjny paliwa stałego pod warunkiem wniesienia opłaty na konto/przelewem/gotówką.
 5. Podstawą odbioru węgla ze wskazanego składu na terenie gminy Mrozy będzie okazanie opłaconej faktury wystawionej przez UMiG Mrozy.
 6. Zawiadomienia o możliwości odbioru węgla będą kierowane drogą mailową lub telefoniczną po sprowadzenie węgla na wyznaczony skład.
 7. Gmina nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia w dostępności zamówionego węgla z winy wyznaczonego dystrybutora.
 8. Na chwilę obecną przepisy gwarantują jedynie możliwość zamówienia przez gminę węgla grubego oraz groszku bez podziału na groszek/ekogroszek. Po wyznaczeniu nam dystrybutora będziemy czynili starania aby wnioskodawcom zabezpieczyć  z podziałem na groszek i ekogroszek.
 9. Koszt zakupu wyniesie 2000 złotych brutto. Cena nie obejmuje transportu z wyznaczonego składu do miejsca zamieszkania, który można wykonać we własnym zakresie lub za  dodatkową płatną usługę składu.

Załącznik:

1. Wniosek - format PDF

2. Wniosek - format DOC (edytowalny)

Galeria

 • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-11-09
Data publikacji:2022-11-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:1573